Co o nás řekli naši zákazníci

CENTRUM PRO ZDRAVÍ s.r.o. - nestátní zdravotnické zařízení

Již od roku 2009 je daňová kancelář Kroul a Kroulová dodavatelem účetních služeb a daňového poradenství pro naše nestátní zdravotnické zařízení. Za tuto dobu můžeme s klidným svědomím říci, že je pro nás spolehlivým partnerem a rádi bychom poděkovali celému vašemu týmu za vynikající přístup v rámci vedení účetní, mzdové agendy i daňového poradenství pro naši společnost. Jsme velmi potěšeni profesionalitou a vysokou úrovní poskytovaných služeb, současně oceňujeme individuální  přístup, který je pro naší činnost obzvláště důležitý. Přejeme Vám mnoho dalších spokojených zákazníků.

MUDr. Petr Fráňa Ph.D., MUDr. Martin Plachý, Ph.D.
jednatelé společnosti
UNWORK s.r.o. - prášková lakovna a porvchová úprava kovů

Doporučení na Daňovou kancelář Kroul&Kroulová jsme získali již před několika lety a vzhledem k tomu, že jsme zrovna byli ve fázi hledání někoho, kdo by se s plnou profesní odpovědností postaral o zpracování našeho účetnictví, byla k realizaci vzájemné spolupráce přímá cesta. Po několika letech oboustranně spokojené kooperace dokážeme zcela jasně ocenit kvalitu a úroveň poskytovaných služeb i případnou rychlou pomoc při operativním řešení našich požadavků.

Michal Fausek
jednatel
Dubar, s.r.o. - velkoobchod ve stavebnictví, pronájem nemovitostí

Po rozhodnutí vedení společnosti řešit oblast daní a účetnictví pomocí outsourcingu nás reference dovedli k Daňové kanceláři Kroul&Kroulová. Naprosto profesionální přístup, rychlá odezva na požadované výstupy, operativní řešení našich požadavků, návrhy postupu při krizi ve stavebnictví a dlouhodobá daňová strategie nám pomáhají lépe chápat celou daňovou problematiku. Vítaný personální odstup a jejich celkový nadhled je jednoznačně přínosem a my se tak soustředíme především na svou obchodní činnost.

Milan Pluháček
jednatel
S Promotion s.r.o. - reklamní činnost, fotovoltaika, pronájem nemovitostí

S Daňovou kanceláří pana Kroula spolupracuji již od roku 2002, kdy jsem podnikal jako fyzická osoba. Při transformaci na s.r.o. proběhlo vše bez nejmenších problémů a jejich profesionální přístup mne nikdy nenechal na pochybách, že to byla ta správná volba v oblasti daní a účetnictví.

Stanislav Janech
jednatel S Promotion s.r.o.
PIKABAR, s.r.o. - kavárna Park Lane Cafe

Po rozhodnutí změnit zpracovatele našeho účetnictví a daní jsme díky referencím oslovili Daňovou kancelář Kroul&Kroulová. V následujích měsících se volba ukázala jako naprosto vyhovující, neboť jejich operativní přístup, snaha nastavit všechny systémové kroky co nejsnadněji a neustále dostupný servis při řešení nejasností během kontrol ze strany státní správy přesně naplnil naši představu o vzájemně fungujícím obchodním vztahu.

Josef Luskač
jednatel
TWOING, s.r.o. - prodej značkové módy Uncle Sam v OC Šantovka Olomouc

Od počátku spolupráce bezchybná kvalita dodaných informací, garance poskytovaných služeb včetně pojistného krytí na případně způsobené škody a široký záběr znalostí, to byly naše rozhodující faktory při výběru společnosti na zpracování účetnictví. V neposlední řadě je to i cena služeb v porovnání se situací, kdybychom museli zaměstnant stejně erudovanou pracovní sílu.

Ing. Jan Hlaváček
jednatel
Zahradnictví Uchytil - zahradnické práce

Dlouholetá bezproblémová spolupráce a snížení celkové administrativní zátěže - i při nárůstu agendy se strany státní správy – mi při zpracování daňové evidence v Daňové kanceláři Kroul&Kroulová potvrzují, že ponechat vše v profesionálních rukou bylo správné rozhodnutí.

Tomáš Uchytil
majitel
PHOTO DESIGN Ondřej Driml – fotografická činnost a grafika

Po celou dobu naší spolupráce, tj. od roku 2006, jsem vždy v požadovaném termínu obdržel veškeré potřebné výstupy a obvzláště oceňuji to, že veškeré přehledy, přiznání a hlášení jsou zpracovatelem mého účetnictví – Daňovou kanceláří Kroul&Kroulová - dopraveny na příslušné úřady řádně a v termínu. Snaží se vždy vyhovět mým požadavkům a minimalizovat dopady požadavků státní správy do mého pracovního harmonogramu.

Ondřej Driml
majitel
MJ STUDIO Marcel Jirků - zakázková výroba nábytku

Po bezplatné analýze naší účetní evidence nám před několika lety Daňová kancelář manželů Kroulových nabídla optimalizaci a celkově efektivnější přístup k podnikání, ukázala nám možnosti čerpání prostředků z dotačních titulů, která nám do té doby nebyly známé, připravila potřebné podklady a dokumentaci pro podání žádosti. Naše snaha byla úspěšně završena přiznáním dotace a mohu pouze konstatovat, že tento krok pro nás znamenal další posun a možnost rozvoje celého podnikání.

Marcel Jirků
majitel
Rozinek Food s.r.o. + Skirest Říčky - restaurace a bary

Profesionální přístup a naprosto bezchybná orientace v problematice gastro provozu s návazností na personální a mzdové znalosti nám při spolupráci s Daňovou kanceláří Kroul & Kroulová dovolují plně se soustředit na náš obor podnikání a veškeré administrativní zatížení ponechat na odbornících v dané oblasti. Následný přechod z fyzické na právnickou osobu a veškeré aspekty tohoto převodu proběhly k naší plné spokojenosti i přes značnou náročnost způsobenou hlavně obstrukcemi finančního úřadu a i s tímto se dokázala Daňová kancelář Kroul & Kroulová vypořádat naprosto bravurně.

Lenka & Ondřej Rozínkovi
majitelé
Nový Ústín, s.r.o. developerská činnost

Při zahájení projektu výstavby relax resortu jsme dostali doporučení na Daňovou kancelář Kroul&Kroulová vzhledem k jejich zkušenostem s účtováním v developerské oblasti. Jejich výstupy nám umožňují efektivní plánování a poskytují nám analýzy ve srozumitelné podobě.

Ing. Marek Pazdera
jednatel
Květinové Klenoty - Michaela Pěčková Kamasová - floristka se sítí květinářských obchodů

Oboustranný respekt a lidsky příjemný přístup mi pomohl ve snadnější orientaci v daňové problematice, která byla vždy mimo můj obzor zájmu. Díky trpělivé snaze celého týmu Daňové kanceláře nemám již dnes problém provést základní vyhodnocování a jejich reporty jsou pro mou potřebu naprosto dostačující. Cena služeb, jejich kvalita a rychlost, ušetřený čas i starosti mi pomohli nastartovat novou etapu v mém podnikání.

Michaela Pěčková Kamasová
majitelka
František Kopeček- Zámečnictví , KOPEČEK company s.r.o.

Naše zámečnická firma si od roku 1992 do roku 2012 vedla daň.evidenci sama. Po založení nové firmy Kopeček company s.r.o. jsme hledali někoho, kdo by nám vedl podvojné účetnictví, odpovídal našim požadavkům a na doporučení firmy Unwork s.r.o. jsme oslovili daňovou Kancelář Kroul & Kroulová. Zodpovědnost, rychlost a milý přístup ve všech složitějších případech je vzorná. Po roční zkušenosti s touto firmou, jsme se rozhodli předat jim i naši daň.evidenci a přenechat starosti i v tomto ohledu na jejich profesionálním přístupu. Jejich zastupování s úřady a komunikaci přes datové schránky nemá chybu, jsme velmi spokojeni a můžeme vřele doporučit.

František Kopeček
jednatel